Deep Democracy Institute

останні новини з
нашого блогу

2 Year International Certification Training starting in 2018

We are excited about our new Learning Spaces, which we will introduce soon! You can design your own personal learning journey through the spaces, each
» Читати далі…

Our students raise money for co-learners from disadvantaged countries for our Barcelona Intensive

We are so touched by our student community who have created a crowdfunding project to raise 30,000 US $ in travel funds for our co-learners from curre
» Читати далі…

Most "liked" FB page 2015 - Our experiences in our workshop in Nairobi

this is the fb page post that was most liked up to now in 2015: Wonderful learning experiences here in Nairobi in our "Kiss the Frog" Semin
» Читати далі…

Новини Програми

Нова 2-річна сертифікаційна програма по всьому світу

Другий модуль у Києві відбудеться 18-20 травня, 2018 року, разом з Dr. Максом Шупбахом та Dr. Еллен Шупбах.

"Конфлікти та особистісний розвиток". Більш детально та зареєструватися.  

Ви зацікавилися навчанням в Інституті? Пишіть нам на info@ddi.in.ua або знаходьте на Facebook.


Телефони у Києві: 
+38 (050) 331 0782; +38 (050) 687 3182.

 

фотографії з українських
семінарів та інших заходів

Спільна справа

 

Спільнота Інституту Глибинної Демократії у регіоні Східної Європи та Центральної Азії


Інститут Глибинної Демократії разом з Вами створює професійну спільноту лідерів у країнах Східної Європи та Центральної Азії. 

 

Нашою основною метою є навчання та підтримка лідерів на вищих посадах в компаніях, які зацікавлені у фасилітаційному підході до лідерства. Що означає оволодіння навичками проводити процеси та знаходити системні рішення з урахуванням голосів, точок зору та інтересів усіх впливових осіб в організації на всіх рівнях.

 

Якщо Ви проживаєте в Україні, Білорусії, Росії, Польщі, Молдові або країнах Балтії, Грузії, Азербайджані, Чечні, Вірменії, Туркменістані, Киргизстані, Казахстані, Південній Осетії, Інгушетії, Таджикистані чи Узбекистані, будь ласка, звертайтеся до нас окремо телефоном або електронною поштою, ми готові обговорювати спеціальні умови участі у наших заходах для представників цих країн. 

 

Якщо Ви зацікавлені в тому, щоб один з наших гуру-фасилітаторів або команда відвідали вашу компанію, спільноту чи регіон, попрацювали з вашою організацією або презентували нашу програму, будь ласка, зв'яжіться з нами.

 

Яким чином Ви можете до нас приєднатися?

 

Відвідати семінари, які проводяться, переважно, у Києві (Україна) чотири рази на рік. Ознайомитися з публікаціями, а також статтями на нашому міжнародному блозіПідписатися на нашу розсилку новин та оголошень в Україні. Приєднатися до спільноти Facebook на сторінках Міжнародного DDI та DDI в Україні. 

 

 

 

My Great Web page My Great Web page
 
 

Знаходячи природні рішення