Deep Democracy Institute

Київ, 27 вересня, 2017, 19:00-21:00

Круглий стіл та відкрита дискусія у Києві

Економічний розвиток, міжнародні стосунки, безпека і корупція   

27 вересня о 19:00 у Києві відбудеться круглий стіл та громадське обговорення на тему “Економічний розвиток, міжнародні стосунки, безпека і корупція”. Організатор події — міжнародний дослідницький центр та інститут лідерства, Інститут Глибинної Демократії в Україні та у світі. 

Дискусія відбудеться у форматі круглого столу, під час якого буде розглянуто питання, яким чином економічний розвиток, міжнародні стосунки, безпека та корупція разом формують складну, взаємозалежну систему. На події очікується понад 200 учасників, серед яких — близько 100 міжнародних лідерів з 21 країн світу, які приїхали в Україну для участі в міжнародному лідерському інтенсиві з фасилітації та коучингу в стилі глибинної демократії, що розпочався 22 вересня у конференц-залі бізнес-центру “Парус”. 

Першу половину вечора експерти кожної зі вказаних сфер дискутуватимуть за круглим столом, після чого відбудеться груповий процес у стилі відкритого форуму, питання та відповіді від аудиторії стосовно того, що окремі люди можуть робити, аби покращити ситуацію. 

Подія відбувається за підтримки Комітету Верховної Ради з питань Євроінтеграції, Європейської Бізнес Асоціації, в рамках арт-проекту “Земля як не/суб'єкт” Клубу “Земельна відповідь” у галереї М17.

Адреса: вул. Антоновича, 104.
Вхід вільний. Реєстрація: info@ddi.in.ua.
Мови заходу: українська, російська, англійська, планується переклад.

З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами!

Знаходячи природні рішення