Deep Democracy Institute

Київ, 7-9 червня 2019 року 

СЕМІНАР 

Глибинний коучинг з клієнтом — тренінг процесуальної роботи

Ведучі: Dr. Еллен Шупбах, Юлія Філіпповська. 

Процесуальна робота або підхід глибинної демократії, розроблений Арнольдом Мінделлом, — це підхід глибинної психології, що продовжує та розширює підхід аналітичної психології Карла Г. Юнга. Він може допомогти кожному з нас досліджувати і бути в контакті з нашими глибинними частинами себе, виразними патернами, які чарівно організують наше сприйняття і переживання, які є в основі наших талантів і дарунків світу.

Коли ми відносимося до “Процесу Сновидіння” серьйозно, наше життя стає більш творчим, наше сприйняття себе стає більш справжнім, та потреба задовольнити більш традиційні очікування нашого оточення зникає. Пілотування у просторі разом з глибинним коучем зробить життя більш автентичним, дозволить почувати себе більш наповненим та реалізованим, а також віднайти свої приховані таланти і подарунки.

Цей тренінг для коучів та студентів Інституту Глибинної Демократії, які спрямовують свій інтерес і навчання на роботу з індивідуальними клієнтами. Ми будемо демонструвати і практикувати, як досліджувати та розуміти приховану інформацію у питаннях або проблемах наших клієнтів, допомагаючи розгорнути глибинний зміст того, що відбувається, і також увійти у контакт із силою сновидіння у своєму житті.

Традиційний підхід глибинної психології Фрейда та Юнга говорить про нічне сновидіння. Однак, дослідження Мінделла також дозволяють нам за допомогою певного мислення і навичок розуміти процес сновидіння через тілесні симптоми, питання у стосунках або інший досвід аби віднайти “Процесс” або безперервний потік буття.

Під час семінару ми разом будемо навчатися:

• Робити первинну оцінку процесу клієнта

• Розрізняти первинний (усвідомлення себе щодня) та вторинні (що мають ознаки сновидіння) сигнали та інформацію у питанні або проблемній ситуації

• Працювати з клієнтом на краю для того, щоб фасилітувати напруження між різними внутрішніми процесами життя/сновидіння та вимогами життя щодня

• Фасилітувати інтеграцію та зміни, магію особистісного розвитку та підтримувати клієнта рухатися своїм шляхом розвитку

Ведучі:

Еллен Шупбах, PhD, дипломат з процесуальної роботи, є виконавчим директором міжнародного дослідницького Інституту Глибинної Демократії у світі, вивчає і викладає процесуальну роботу та підхід глибинної демократії у багатьох країнах і культурах по всьому світу. Особливу увагу Еллен приділяє тому, щоб допомагати індивідуумам та групам знаходити і привносити свої глибинні надії та натхнення у реальність щоденного життя.

Юлія Філіпповська, дипломат DDI з процесуальної роботи, живе у Києві, в Україні. Вона є виконавчим директором Інституту Глибинної Демократії в Україні з 2010 року. Має ступінь бакалавру у сфері економіки та магістра у журналістиці. Юлія є індивідуальним коучем та фасилітатором для команд і організацій, вона любить вчитися, помічати і посилювати красу природи, розмаїття і людей, їх талантів і дарунків світу. 

Мова семінару

Англійська, українська, російська

Участь у семінарі

3500 грн. за умови реєстрації та внесення передоплати до 25 травня, 4350 грн. після 25 травня — для учасників з України; 350 доларів для учасників, хто працює у контексті глобальної економіки. 

Такі різні умови враховують складну економічну ситуацію в Україні — для того аби зробити цей семінар доступним для всіх, хто хоче на нього потрапити. Зверніть, будь ласка, увагу, що у нас є 2 робочі стипендії, за деталями звертайтеся info@ddi.in.ua. 

Коли 

Початок: 7 червня о 10:00

Закінчення: 9 червня о 13:00

РЕЄСТРАЦІЯ Є ОБОВ’ЯЗКОВОЮ:
bit.ly/DDIJune2019Kyiv

Контакт

Тел: +38044 389 0782 | +38050 331 0782 | Тел: +38095 544 9791.
Email: info@ddi.in.ua.

Знаходячи природні рішення