Deep Democracy Institute

Київ, 22-23 лютого 2020 року 

СЕМІНАР 

Моє життя — наше життя; Алхімічний підхід до самореалізації, розвитку спільнот, і до змін у світі.

Ведучі: Dr. Макс Шупбах та Dr. Еллен Шупбах. 

Запрошуємо вас разом дослідити алхімічні методи процесуальної роботи (ProcessWork). Вони допоможуть віднайти та реалізувати свій унікальний життєвий шлях, і також дозволять відчути і прожити (або ж «станцювати») його, взаємодіючи з різними системами та світом навколо.

Під час семінару ми розкажемо про нові методи для встановлення зв’язку зі своїм життєвим міфом, в основі якого лежить концепція життя як великої подорожі. Ми разом будемо навчатися тому, як працювати із ритмом свого життєвого міфу та знаходити свої унікальні можливості, що несуть в собі дари для світу і спільноти.

Цей тренінг для коучів та студентів Інституту Глибинної Демократії, які спрямовують свій інтерес і навчання на роботу з індивідуальними клієнтами. Ми будемо демонструвати і практикувати, як досліджувати та розуміти приховану інформацію у питаннях або проблемах наших клієнтів, допомагаючи розгорнути глибинний зміст того, що відбувається, і також увійти у контакт із силою сновидіння у своєму житті.

У дні семінару ми зосередимося на трьох речах:

• Вашій особистій подорожі: алхімічному процесі пошуку суті вашого життєвого шляху, що має велику цінність і несе дари для світу

• Інструментах та підходих, які поглиблюють ваші навички коучинка і фасилітації, і також посилюють ваш внесок у світові процеси та допомагають вам зрости як лідеру

• Розробці нових проектів, в основі яких лежить ваша природня сила, або ж поглиблення вже існуючих проектів, з якими ви зараз працюєте.

Ведучі:

Еллен Шупбах, PhD, та Макс Шупбах, PhD.

Мова семінару

Англійська, українська, російська

Участь у семінарі

3900 грн. для учасників з України; 280 доларів для учасників, хто працює у контексті глобальної економіки. 

Такі різні умови враховують складну економічну ситуацію в Україні — для того аби зробити цей семінар доступним для всіх, хто хоче на нього потрапити. Зверніть, будь ласка, увагу, що у нас є 2 робочі стипендії, за деталями звертайтеся info@ddi.in.ua. 

Коли 

Початок: 22 лютого о 10:00

Закінчення: 23 лютого о 16:00

РЕЄСТРАЦІЯ Є ОБОВ’ЯЗКОВОЮ:
bit.ly/DDIseminarFeb2020

Контакт

Тел: +38044 389 0782, +38050 331 0782, +38067 506 1104.
Email: info@ddi.in.ua.

Знаходячи природні рішення