Deep Democracy Institute

Наша команда

Макс Шупбах, Ph.D. (www.maxfxx.net) - Макс Шупбах, Ph.D. (Портленд, США), сертифікований дипломант процесуальної роботи, визнаний у світі тренер і фасилітатор, член оригінальної групи засновників Процесуальної Роботи. Він створив, розвинув і очолив багато навчальних центрів у Північній Америці, Азії, Австралії, Європі й Африці.


Президент maxfxx, консалтингової фірми, що працює в усьому світі з організаціями, включаючи компанії Fortune 100, міжнародні неурядові організації, урядові агентства і релігійні громади. Він фасилітував збори спільнот австралійських аборигенів і племен північноамериканських індіанців, тренував багатоетнічні команди керівників у Південній Африці. Серед його клієнтів польські, балтійські та російські команди до і після Перебудови, команди жителів Східної та Західної Німеччини невдовзі після її об’єднання. Макс фасилітував створення спільноти в сербо-хорватських таборах біженців протягом Югославської війни, і відносини між ув’язненними, виправним персоналом, та тюремними адміністраторами в американських тюрмах суворого режиму. Ведучий численних відкритих громадських форумів з питань суспільного занепокоєння: недавно пройшов відкритий форум стосовно відносин між ісламом, іудаїзмом і християнством у Німеччині.
Співзасновник, президент і навчальний директор Інституту Глибинної Демократії.

 

 Еллен Шупбах PhD, (www.eminee.net) - сертифікований дипломант у сфері процесуальної роботи, що спеціалізується на особистому розвитку лідера і фасилітатора. Еллен написала докторську дисертацію на тему духовного досвіду фасилітатора. Вона працює на міжнародному рівні зі своїм партнером Максом, навчаючи процесуальній роботі та має приватну практику як тренер і психолог. Виконавчий директор Інституту Глибинної Демократії (DDI). 


Йозеф Хельблінг (Швейцарія)
Сертифікований дипломант у сфері процесної роботи; має приватну практику як тренер, коуч і фасилітатор. Йозеф має 20-річний досвід проведення семінарів у різних країнах і є одним із основних тренерів тренінгових програм у Швейцарії та Польщі. Має багатий дослідницький досвід та публікації у відомих наукових журналах. Директор з оцінки якості програм Інституту Глибинної Демократії (DDI).

 

Макуха Марія Миколаївна, директор з розвитку українського представництва Інституту Глибинної Демократії (Deep Democracy Institute Ukraine). Психолог, психотерапевт, коуч (приватна практика). Член УСП (Українська Спілка Психотерапевтів), член-засновник ГО “Асоціація Інтегральних Психотехнологій”.

mashmak@gmail.com

+38 0662802178 

Юлія Філіпповська, директор українського представництва Інституту Глибинної Демократії (Deep Democracy Institute Ukraine) і студент DDI. Спеціаліст у сфері комунікацій з досвідом 11+ років, консультант, організатор проектів Hub Kyiv, TEDxKyiv, ОА, є частиною глобальних спільнот Pioneers of Change та Art of Hosting. Працювала у компанії "Крафт Фудз Україна" (8 років), у стартапах (2+ роки). Юлія отримала диплом бакалавра із бізнес-адміністрування у Міжнародному Християнському Університеті (2002) та диплом магістра у Києво-Могилянскій Школі Журналістики (2006). 

yuliya@ddi.in.ua

+38 0506873182

Ермоленко Антон Антон Єрмоленко, Директор з документації українського представництва Інституту Глибинної Демократії (Deep Democracy Institute Ukraine).

Сертифікований коуч, директор компанії “ПрощеПростого Консалтинг". Спецiалiзується на впровадженні прогресивних маркетингових технологий. є автором системи продажу для бiзнeс тренерiв. Автор блогу "Как найти свой путь в жизни" - прості технології успіху.

+38 0676212442

Знаходячи природні рішення