Deep Democracy Institute

наша місія

Наша місія - сприяти розвитку нової культури лідерства, що відповідає вимогам глобалізованого світу, який динамічно розвивається.

Багато українців говорили нам про те, що в даний момент Україна знаходиться на історичному етапі свого розвитку. З'являється багато нових можливостей - культурних, політичних і економічних. Сутність різноманітності місцевих груп та інтересів - у відносинах не тільки з найближчими сусідами, але й з цілим світом. Таким чином, Україна поділяє процес, загальний для багатьох інших регіонів. Це пошук балансу між вірністю своїм національним і культурним корінням і відкритістю для розвитку глобальних відносин. Цей процес зачіпає всі аспекти життя Українців, як у селі, так і в місті.


Бачення Інституту Глибинної Демократії - це створення тренінгової програми, що дає корисні навички для просування цим шляхом і допомагає розвитку міжнародного навчання та лідерського спільноти. Ми сприймаємо наших українських учасників як експертів власної перспективи і провідників власного майбутнього, які знаходять кваліфікацію в галузі Світової роботи та одночасно розділяють з іншими свою точку зору і керують своїм майбутнім, навчаючись знанням світової роботи.

Процес-орієнтоване лідерство  - це глобальна модель, яка є основою організаційних змін та розвитку, як голографічний аспект колективної свідомості та перетворення на всіх рівнях суспільства, з одного боку, та індивідуальної свідомості і перетворення, з іншого боку. Колективне перетворення і розвиток особистісного лідерства є однією комплексною системою, з якою необхідно працювати на всіх рівнях, для досягнення екологічних змін.


Побічними продуктами Глибинної Демократії є: персональна мотивація, соціально-економічний розвиток, побудова співтовариства, вирішення конфліктів на всіх рівнях і розвиток багатоаспектного лідерства.
Розвиток лідерства є ключовим компонентом збалансованого розвитку та глобальної стабільності. Цей підхід можна застосувати не тільки до Києва та інших міст України, він координує розвиток організаційного лідерства у Вашингтоні, Берліні, Сіднеї, Варшаві, Сієра-Леоне, Москві та інших містах, де активно ведуть свою діяльність лідери Інституту Глибинної Демократії.

Концепції організації зазнають зміни в усьому діловому світі і в інших сегментах суспільства. Ніхто вже не розглядає лідерство як статичну модель, в якій одна людина регламентує дії всієї організації. Лідерство - комплексний процес співпраці, що вимагає добре навчених індивідуумів, які легко адаптуються на всіх рівнях організації. Коучинг і майстерність підприємництва - важливі аспекти розвитку творчих соціальних, політичних і бізнес-рішень які необхідні на шляху до психологічно, емоційно і політично збалансованого розвитку.


Учасники цієї програми отримають додаткові цінні навички для життя і кар'єрного зростання, для досягнення цілей та реалізації проектів. Крім того, тренінг сприяє розвитку високої, самодостатньої культури лідерства, що базується на практичному досвіді, у всіх верствах суспільства, надаючи методики лідерства для професійного та економічного розвитку з широкими можливостями застосування - від сімейних систем до підприємств і громадських організацій.


Цей проект спонсорується інститутом Глибинної Демократії, міжнародною командою дослідників, яка проводить тренінги з лідерства та фасилітації по всьому світу.

Знаходячи природні рішення