Deep Democracy Institute

Київ, 7-9 грудня 2018 року 

СЕМІНАР З ФАСИЛІТАЦІЇ ТА ЛІДЕРСТВА

«Магія основ підходу глибинної демократі»

Наступний модуль нашої 2-річної сертифікаційної програми!  

Ведучі: Dr. Рут Вейерман і Джозеф Хельблінг, Швейцарія. 

Під час семінару ми будемо парцювати з тими аспектами, що дратують нас або виводять з рівноваги та змінюють звичайний порядок речей. Такі аспекти, що трапляються з нами у різних сферах життя: вдома, на роботі, в управлінні компанією або проектом, під час фасилітації груп або спільнот та у стосунках, ми називаємо «Х – енергією».

Основи процесуальної роботи та підходу глибинної демократії, про які ми будемо говорити під час нашого тренінгу, спрямовані на розвиток таких навичок як:

  • Вміння помічати, цінувати та розуміти наші відчуття і переживання
  • Здатність ухопити ті відчуття, що знаходяться ближче до нашої свідомості й ті, які, нам здається, ми можемо контролювати
  • Спроможність визначати ті почуття, які ми найменше усвідомлюємо, які трапляються з нами без нашого наміру або контролю


Впродовж семінару ми будемо досліджувати та здобувати ті навички, які допоможуть нам краще розуміти “процес” або організуючий принцип, який є в основі всього, що відбувається.

Як наслідок спільного навчання процесуальної роботі ми сподіваємося поділитися один з одним неймовірними та надихаючими змінами або ж процесом розвитку у щоденному житті, у стосунках, на роботі або у житті спільноти.

Семінар практичний, побудований таким чином, що 30% - теорії та 70% - практики. 

Мова семінару
Англійська, українська, російська

Участь у семінарі
Для учасників з України — 3500 грн до 23 листопада, та 4200 грн після 23 листопада. Участь у семінарі для учасників з інших країн (якщо діяльність прив’язана до світової економіки) — 350 USD. Такі різні умови враховують складну економічну ситуацію в Україні — для того аби зробити цей семінар доступним для всіх, хто хоче на нього потрапити. Зверніть, будь ласка, увагу, що у нас є 2 робочі стипендії, за деталями звертайтеся info@ddi.in.ua. 

Місце проведення

Визначається.

Контакт

Тел: +38044 389 0782 | +38050 331 0782 | Тел: +38095 544 9791.
Email: info@ddi.in.ua

РЕЄСТРАЦІЯ Є ОБОВ’ЯЗКОВОЮ:
bit.ly/DDIKyivDec2018

З будь-яких питань, будь ласка, звертайтеся до нас info@ddi.in.ua.

Знаходячи природні рішення