Deep Democracy Institute

Київ, 19-21 квітня 2019 року 

СЕМІНАР 

«Сім-сім, відчиняй!» Процеси на межі до змін

Ведучі: Dr. Еллен Шупбах, Dr. Макс Шупбах. 

МІКРОМЕХАНІКА ЗМІН — РОБОТА ЗІ СТРАХОМ ПЕРЕД НЕВІДОМИМ І ЗАЛЕЖНІСТЬ ВІД СТАТУС-КВО

Приходьте аби стати учасником тренінгового простору, де ми разом з вами будемо досліджувати, яким чином розширювати особисті та культурні межі своєї ідентичності, як бути коучем для клієнтів, хто знаходиться на межі до змін, та як фасилітувати процеси у командах та організаціях, застосовуючи підхід глибинної демократії, щоб допомогти командам знайти сміливість і почати рух до змін.  

Наша особиста і колективна ідентичності схожі на в’язницю, яка обмежує свободу бачити та привносити зміни. Стіни цієї в’язниці створені з болючого минулого досвіду і голосів внутрішніх критиків, які тримають нас в страху. Та ми самі підтримуємо ці стіни, знаходячись під “гіпнозом” здорового глузду та слідуючи його вказівкам: що вважати “нормальним”, які звички варто приховувати, яким очікуванням соціуму важливо слідувати.

Робота з краями до змін лежить в основі процесуальної роботи. Це — наука і мистецтво водночас, які мають на меті допомогти вибудувати свій особистий бренд, створений із сміливості, віри й темпераменту, а також допомогти зрозуміти та пройті ці края, сприймаючи свої глибинні переживання серйозно, щоб змінити себе і своє життя. 

Це не лише шлях до натхнення і повноцінного життя, але й основа для розуміння, чому клієнт не бажає змінюватися. Також, ця робота може стати опорою у майбутньому, коли необхідно буде напряму стикнутися зі складностями у суспільстві для подальшої фасилітації процесу і знаходження рішень.

Ми продемонструємо і застосуємо підхід для роботи із складними переживаннями людини, команди та організації, коли вони знаходяться на межі, де “те, хто я є зараз” у наступну мить може стати “тим, ким я був раніше”. Також ми розповімо про навички фасилітації цих перетворень та привнесення їх у життя.

Ваша сноподібна реальність або ж досвід за краєм — непередбачуваний і таємничий. І лише чарівні слова “Сім-сім, відчиняй!” здатні вдихнути нове життя у ваше майбутнє, оживити команди і трансформувати організації. 

Ми з нетерпінням чекаємо на інтенсивну роботу у нашій інтерактивній лабораторії, працюючи у парах, розглядаючи теорію та активно обговорюючи її. Наш семінар також включає в себе груповий процес. 

Семінар “Сім-сім, відкрийся!” розрахований на всіх, хто зацікавлений привносити зміни та усвідомлювати себе і світ навколо через індивідуальну роботу, роботу з клієнтами або спільнотами.

Ми будемо практикувати внутрішню роботу для своїх особистих процесів, а також фасилітувати процеси клієнтів і груп, які знаходяться на межі до змін. 

Мова семінару

Англійська, українська, російська

Участь у семінарі

3500 грн. за умови реєстрації та внесення передоплати до 20 лютого, 4350 грн. після 20 лютого — для учасників з України; 350 доларів для учасників, хто працює у контексті глобальної економіки. 

Такі різні умови враховують складну економічну ситуацію в Україні — для того аби зробити цей семінар доступним для всіх, хто хоче на нього потрапити. Зверніть, будь ласка, увагу, що у нас є 2 робочі стипендії, за деталями звертайтеся info@ddi.in.ua. 

Коли 

Початок: 19 квітня о 10:00

Закінчення: 21 квітня о 13:00

РЕЄСТРАЦІЯ Є ОБОВ’ЯЗКОВОЮ:
bit.ly/DDIseminarApril2019

Контакт

Тел: +38044 389 0782 | +38050 331 0782 | Тел: +38095 544 9791.
Email: info@ddi.in.ua.

Знаходячи природні рішення